O nás

Firma DIGITAL COPIERS  s.r.o. byla  založena  roku  1999  zkušenými odborníky s mnohaletou praxí v oblasti obchodu a servisu kancelářské techniky. Motto společnosti je: „KVALITU SLUŽEB A PRODUKTU NIČÍM NENAHRADÍŠ“. Tento krok byl základem pro získání významných zákazníků orientujících se výhradně na kvalitu poskytovaných služeb za příznivé ceny.

Obchodní aktivity spočívají v nabídce komplexního řešení tiskových a dokumentačních úloh dle požadavku zákazníka / systém komplexní kontroly nákladovosti tisku, zabezpečený tisk, archivace dokumentů, apod. /, dále v kompletní nabídce kancelářské techniky a softwarových produktů renomovaných značek KYOCERA, RICOH (GESTETNER/REX ROTARY), OKI, MyQ v rozsahu multifunkční kopírovací stroje, tiskárny, copyprintery, faxy, tisková řešení včetně dodávek spotřebního materiálu a kancelářských potřeb až po dodávky reprografického papíru.

Služby v oblasti výkonu záručního a pozáručního servisu zajišťuje DIGITAL COPIERS na profesionální úrovni současně na softwarové i hardwarové produkty výše uvedených značek po celé republice prostřednictvím vlastních poboček. Servisní pracovníci jsou pravidelně školeni přímo výrobcem v jeho školícím centru na nově připravované produkty. Pro zajištění kvalitní a rychlé servisní péče na území celé České republiky má firma zřízeny pobočky v Uherském Hradišti, Olomouci a síť značkových servisních partnerů obchodně a servisně podporovaných naší společností.

Logistika je centrálně řízena z ústředí společnosti, kde je zřízen rozsáhlý sklad náhradních dílů, spotřebního materiálu včetně profesionálně vybaveného servisního střediska. Skladové zásoby zboží jsou optimalizovány pro přímý obchod i nepřímý partnerský obchod tak, aby dodací lhůty byly v nejkratších možných termínech.


Realizace
formou přímý prodej - leasing - vlastní pronájem

Co jsme schopni nabídnout ?

- vstřícné a profesionální jednání

- projektování tiskových řešení a práce s dokumenty

- předvedení uvažovaného řešení v sídle naší společnosti nebo na pobočkách

- optimalizace techniky v závislosti na potřebách uživatele s minimalizováním nákladů

- rychlé a kvalitní servisní služby po celé ČR

- pronájem techniky spolu se zajištěním komplexních služeb copy / tisk / sken

- výkupy použité kancelářské techniky a její příprava k ekologické likvidaci


Naším přáním je, abyste se i Vy stali našimi spokojenými zákazníky.